MINUST

Grete Kald

Olen lõpetanud gümnaasiumihariduse Tartus ning 19-aastaselt asusin õppima Pannsylvanias, USA-s kosmeetiku ja meigikunstniku erialadel. Ilu valdkonnas õppisin ja olin praktikal 3 aastat, pärast mida asusin sellel alal Ameerikas tööle ning läbisin erinevaid täiendavaid koolitusi ettevõtte arendamise ning psühholoogia alal. Juba siis olin huvitatud inimeste välise ilu taga olevatest soovidest, mis on nende sisemuses peidus.

Peale holistilise regressiooni teraapia õpingute (2014-2018 a.) olen koolitanud ennast paralleelselt aastaid noorte, laste ning peresuhete vallas, et iseendale ja oma klientidele pakkuda toetust ja tuge.

Enne holistilisele teele asumist tegutsesin ettevõtjana ilu- ja moe valdkonnas nii Eestis kui ka Ameerikas.

Mind köidab ilu nii välismaailmas kui ka sisemaailmas.

Olen kahe imelise lapse ema ning tean kuidas peresuhe võib pakkuda nii rõõmu kui ka väljakutseid.

Olen aidanud oma klientidel leida iseennast ning oma piire, kuidas tunda rõõmu iseendast välistest mõjutustest hoolimata. Igapäevaselt tegelen noortega ning nende peresuhetega. Kaevun sügavale murede juurteni ning algtuumani. Peale holistilise regressiooni teraapia õpingute olen koolitanud ennast aastaid noorte, laste ning peresuhete vallas, et iseendale ja oma klientidele pakkuda toetust ja tuge.

Usun, et mida lähemal me oma südamele oleme, seda rohkem me naudime iseennast ja maailma!

Olen kogenud aegu, mil olen olnud väga kaugel oma südamest ja aegu, mil tegutsen oma südamega ühes rütmis. Luban endal tunda valu ja kogeda hirmu, sest ka need tunded on elu üheks loomulikuks osaks.

Olen lubanud endal tunda ka sügavat rõõmu ja elu kerguse tunnet.

 Kindel on see, et meis kõigis on särav päike, mis tahab välja särama tulla!

Mind teeb uudishimulikuks elu ja tunnete sügavus ning olen inspireeritud inimeste lugudest. See teekond on viinud mind holistilise regressiooni teraapiani.

Meie koostöös seanssidel olen südamega kohal ja kaasahaaravalt toetamas Sind Sinu teekonnal!

Grete Kald teraapia on  usaldusväärne, kriitikavaba, konfidentsiaalne!