11062b_f0cd2b56e86443d68d21b6bc12fe055c_

Lahutuse Coaching 

Kas Sa läbid lahutust või lahku minekut? 

Kas Sul on konfliktsed suhted oma eks partneriga?

Oled segaduses lahutuse protsessis?

Kardad finantsiliselt?

Kardad üksinda toime tulla ja oled kaotanud iseenda olemuse? 

OLEN OLNUD SEAL, KUS SA HETKEL OLED. 

Olen aidanud paljusid naisi ja mehi nende lahkumineku perioodil saavutada sihikindlus, tasakaal, sisemine rahu, planeerida uus elu ja omandada oskus keerulises suhtluses eks partneriga suhelda. 

Aitan Sul leida loogilisi, emotsioaalseid, strateegilisi lahendusi lahku mineku perioodil, kus minu lahkumineku kogemus ja  professionaalne coachingu ja psühhoterapeudi teadmised aitavad Sul saavutada emotsionaalne tasakaal, toime tulla hirmudega lahkumineku ajal ja peale seda. 

Toetan Sind lahkumineku ja lahutuse perioodil

Ma olen olnud seal, kus Sa hetkel oled...

Ma toetan oma kliente enne ja pärast lahkumineku perioodi. Teostan 1:1 erasessioone nii kohtudes minu teraapia kabinetis Tartus ja Tallinnas, kui ka online teel zoom vestluses.  Lisaks e-maili ja telefoni teel. Olen oma klientide jaoks olemas SOS kõneks 7 päeva nädalas.

Kuidas tulla toime isiksuse häirega endise partneriga? 

Ma olen psühhoterapeut, lahutuse coach ja noorte/laste vaimse tervise nõustaja.  Olen lahku läinud pikaajalisest kooelust ja olen kahe lapse ema. Minu professionaalsed teadmised ja isiklik kogemus aitavad Sul toime tulla lahutuse protsessis nii emotsionaalselt kui finantsiliselt, aidates Sul toime tulla isiksuse häirega ja nartsissistliku käitumisega endise kaaslasega.