top of page

Online koolitused

Online Meditation

ONLINE

KOOLITUSED

Olen naine, kes on ära õppinud oskuse, kuidas ennast väärtustada ja saada selleks naiseks, kes ma olla soovin.

Võib arvata, et mu teraapia ruum on täidetud vaid konfliktsete ja nartsissistlike suhetega, siis tegelikult on see täidetud ka väga palju enda väärtustamise õppimisega-

" milline naine/ mees Sa tegelikult olla soovid, siis selleks Sa ka saad!" 

 

Olen õppinud holistilist teraapiat, psühhoteraapiat, kõrge konflikti tasemega suhete lahendamist, pereteraapiat peale lahkuminekut, toksiliste ja nartsissistlike suhete meelevalda sattunud inimeste psühholoogiat. Nii Eestis kui USAs. Aitan lahendada inimestel nende probleeme läbi alateadvuse, perekonna süsteemsete muutuste- konstellatsioonide ja konsultatsioonide abil. 

 

Teen koolitusi ja avalikke esinemisi enese väärtustamise, toksiliste suhete, nartsissismi ja piiride kehtestamise, lahutuste kohta ja  kuidas elada nii, et Sa pole teistest mõjutatud?- kutsu mind esinema ja motivatsiooni kõnesid pidama! 

 

Esikohal on inimeste enesehinnangu, enda väärtustamise esile toomine  ja vanade uskumuste lahti laskmine, mis Sind enam ei teeni. 

 

Olen terapeut, kes on Sinu arengul hingega kaasas ja aitan Sul leida tee Iseendani. 

            Oled Sa valmis?   Sa oled väärt ennast väärtustavat elu! 

Teemad, millele saad vastuse

Sind tabab pidev kriitika. Sa tunned, et oled kellegi omand ja oled kaotanud enesekindluse.

Sa proovid ja proovid aga Sul ei õnnestu ikka olla kaaslasele meele järgi.

Sa oled takerdunud ja tead, et enam nii ei soovi.

Kannatad vaimse või füüsilise vägivalla all ja soovid suhtest välja astuda.

Soovid teada, mis on normaalne suhe ja mis mitte.

Soovid saada parimaid nõuandeid.

Kardad suhtest välja astuda.

Mida teha kui peres on lapsed aga partner on toksiline.

Miks ei ole võimalik ilma teraapiata sisse viia ulatuslikku muutust.

Ja palju muud..

"Toksilised suhted võivad jätta sügava jälje Sinu mentaalsele ja emotsionaalsele heolule. See võtab Sinult energia, kahjustab Sinu eneseväärtust ja tekitab tunde, et oled üksi.
Kursustel vaatleme, mis teeb ühest suhtest toksilise suhte ja millised on märgid, mida märgata. Saad teada strateegia, kuidas seada enda piire ning leida taas üles enda väärtus. Saad vastused igale enda küsimusele ning praktilised oskused mida kasutada igapäevaselt."

Grete 12.2022 LOGO-4.png
Grete Kald 22. detsember 20220425.jpg

Personaalseks lähenemiseks Sinule olulisel teemal oled oodatud individuaalsele teraapia sessioonile. Eraldi teenusena on pakun professionaalset nõustamist kui oled lahku minemas toksilisest suhtest ning käsil on lahutuskokkulepped või kohtus käik. Saad nii toetuse kui ka täpse strateegia ning plaani, mis toetab Sinu juristi tegevust. Loe lahkumineku teemal rohkem SIIN.

Soovid personaalset abi?

bottom of page