Online teraapia noortele

Olles aastate jooksul kohtunud ja töötanud noortega , mõistan, et on noori, kes soovivad nõu ja abi saada interneti teel. Seetõttu peangi oluliseks, et selline võimalus oleks noortele kättesaadav. Mõistan, et kliendile on oluline ennast mugavalt tunda, kui ta jagab enda kõige sügavamal olevaid muresid. Kui kliendi jaoks on mugavaim viis teha seda interenti või telefoni teel, siis soovin ma seda talle pakkuda.

Online teraapia võib olla osa teraapia protsessist, kui klient soovib seansside vahepeal saada nõu ja abi internti või telefoni teel. Samas võib online teraapia olla ka iseseisev teraapia viis, kus nõustamiseks kasutame ainult sideteenuseid.

Kõige olulisem on kliendi mugavus ja teraapia protsesside areng. Mida mugavamalt ja usaldavamalt klient ennast tunneb, seda kiirem ja tõhusam on tulemus.

Soovitan lastevanematel rääkida online teraapia võimalusest noortele ja teismelistele, kes vajaksid abi ja toetust. Ei pea alati terapeudi juurde kohale minema, vaid saab ka alustada natuke suurema distantsiga. Online teraapia on hea alternatiiv noortele, kes on sotsiaalmeedia ja internetiga pidevalt ühenduses ning sealses keskkonnas tundub mugavam ja loomulikum oma muresid jagada.

Online teraapia on ka ideaalne lahendus neile, kes vajavad kiiremat reageeringut mingile probleemile ning terapeudi juurde aja saamine on nädalate kaugusel. Mõnikord võib selle ajaga juba mured olla kuhujunud ja on tekkinud lumepalli efekt. Seetõttu on online teraapia ka samas SOS lahendus nii noortele, kui ka täiskasvanutele, et terapeudiga saab suhelda juba samal päeval  või hiljemalt paari päeva jooksul.  

Kui sulle või su pereliikmele pole teraapias kohapeal käimine meeldinud, siis soovitan alustada online teraapiaga!

1 tund / 45 eur 

1S3A3983.jpg