top of page
Search

ÜKSINDUSE HIRM- LÕKS NARC SUHTESSE

Kes Sa oleksid kui Sa enam poleks nende omadustega, mis Sulle enda juures ei meeldi? Kas Sa oleksid siis õnnelikum? Tegelikult?

Mis siis saab, kui need omadused ongi Sinu SUPERPOWER?


Meile ei meeldi meie teatud omadused, sest me oleme kusagilt saanud nende kohta kriitikat. Olles haavatavas positsioonis, me saame haiget. TUNNEME VALU ja nüüd tekib meie ajus seos, et meie omadus/ välimuse juures midagi OHUSTAB MEIE KUULUVUSTUNNET.


SEE TAANDUB INIMKONNA SUURIMALE HIRMULE- OLLA HÜLJATUD JA MAHA JÄETUD.

Sest kui me oleme maha jäetud, siis me oleme kaitsetud, toetuseta, üksikud.


Me vajasime karjas olekut sadu aastaid tagasi, kui MEIE ELUD OLID SÕNA OTSESES MÕTTES OHUS, kui me ÜKSI JÄIME- looduses olime kaitsetud. Nüüd see sama aju osa hakkab meil tööle, et me vajame inimesi enda ümber, et jääda ellu.


Aga kui aeg on nii palju edasi läinud ja muutunud, kas see HIRM ÜKSINDUSE ees ongi enam vajalik?


Mis siis kui Sa lased lahti hirmust, mis teised arvavad, sest see ju tegelikult ei ohusta SIND ENAM. Hoida kinni millestki vanast, mis Sind enam ei teeni, on ju mõttetu.


Sama kehtib ka toksiliste suhete kohta- kas meil on vaja sellest ikka kinni hoida, lihtsalt hirmust ÜKSI JÄÄDA, kui see on aegunud uskumus, et ÜKSINDA OLEMINE ON ELUOHTLIK.


Kui me arutame klientidega nende suhteid, siis küsimus tekib, "MIKS MA EI SAA SIIT SUHTEST ÄRA TULLA, KUI SEE ON MULLE NII LAASTAV JA KAHJULIK?"

Sest kartus üksi jääda on suurem, kui olla halvasti koheldud.


TOKSILISTES SUHETES OLLAKSEGI TEGELIKULT " ÜKSINDUSE TRAUMAST", kus lapsepõlvest pole siiani täidetud LÄHEDUSE TUNDE ANUM.


Inimesed on nõus olema nartsissistlikes suhetes, et saada vahepeal " LOVEBOMBINGU" perioodil natukenegi LÄHEDUST, et mitte olla ÜKSI, OLLA AKTSEPTEERITUD JA KIIDETUD, MEELE JÄRGI, sest siis Sa ju saad tunda natukenegi lähisuhte tunnet.


Kui Sa tahad saada päriselt vabaks nartsissistlikust suhtest, siis tuleb Sul hakata aktsepteerima seda osa endast, mis Sulle ei ole meeldinud, sest seda on varasemalt maha tehtud ja Sa oled otsustanud, et ka Sulle endale need osad ei meeldi. Sa varjad neid, et MEELDIDA ja mitte olla EEMALE TÕRJUTUD. Hirmust "ÜKSI JÄÄMISE EES" vabanemisks tuleb Sul hakata armastama ÜKSINDUST.


Sellest tekib tohutu vabanemine ning Sa pole enam lõksus. Sa oled vaba. Sind ei mõjuta enam teiste arvamus ja kriitika, sest Sa ei KARDA ILMA JÄÄDA, ÄRA LÜKATUD OLLA- ÜKSINDUST.

Luba endal läbi minna üksinduse tundest- see on kõigest tunne, mis hoiab Sind tagasi päriselt elamast. Kui tunne on tuntud, oled vaba.


Me oleme sündinud üksi, sureme üksi. Usalda, et Sinuga ei juhtu midagi, kui Sa lased vabaks SOOVI OLLA SEOTUD LIHTSALT SEOTUSE PÄRAST, kuigi see suhe ei sobigi Sulle.


"Pigem olla üksi, kui kellegagi, kes peksab!" On väljend, mida me oleme kuulnud paljude naiste suust aga tegelikult tihti see jääbki lihtsalt väljendiks, millel puudub teostus.


Kui me kaevame enda sisse sügavale tunnete kihtidesse- HIRM/KURBUS/VIHA- siis me mõistame, et me lepime paljude ebameeldivustega elus ja ei julge ennast väljendada/kehtestada/seada piire, sest KARDAME jäällegi EEMALE LÜKKAMIST. Surume need tunded alla, ignoreerime iseennast, et JÄÄDA ELLU, SAADA LÄHEDUST, OLLA SEOTUD. See on elu ja surma küsimus.


Läheduse saamiseks oleme valmis kõige hullemaks- enda hülgamiseks. Kui Sa mõistad, et Sul pole vaja seda enam teha, sest Sa OTSUSTAD VALIDA ISEENDA, ka siis, kui sellega kaasneb ÜSKINDUSE TUNNE. Aga see pole OHTLIK- ära usu oma aju, Su aju ütleb Sulle seda, sest ta on harjunud Sulle meelde tuletama, et " OLE NÜÜD VIISAKAS/TUBLI, ÄRA SEA PIIRE, SIIS SA EI MEELDI TEISTELE, JÄÄD ÜKSI JA SIIS SA OLED MITTE KEEGI, SIND EI TAHETA"


Tegelikkuses Sa hoopis võidad sellest protsessist läbi tulles endale sõprusringkonna, kes ka on ISESEISVAD ja EI KARDA ÜKSI OLLA. Sinu uues eluterve afirmatsioon võiks olla selline: " Kui Sul on sõbrad, kes Sind väärtustavad on tore, aga kui pole, siis üksi on ka TURVALINE JA TORE."


Kui Sa vaatad lähemalt siis Sinu "mitte meeldivad omadused" on tehtud maha kellegi teise poolt ja Sa oled seda uskuma jäänud. Sama on ka nartsissistlikus suhtes.


Sinu ülesanne on uskuda iseennast, mitte kedagi teist. Sellest langebki Su enesehinnang, et Sa oled seda uskuma jäänud, mida narc Sulle ütleb. Tegelikult ta teeb maha Sinu parimaid omadusi, sest ta ei soovi, et Sa säraks, et Sa oleksid enesekindel, sest tema pole. Ta ei taha, et ka Sina oleksid enesekindel, sest siis on oht, et Sa kaod ta elust ja ta ei saa kasutada Su hüvesid.


Mõtle korraks nende omaduste/oskuste/välimuse peale, mida narc on kritiseerinud ja halvustanud- kas see on ikka tõsi või on ta lihtsalt manipuleerinud Sulle negatiivse uskumuse Sinu enda kohta?

VAATAME TÕELE OTSA: Narcile on kasulikum, kui Sul on madal enesehinnang, siis oled Sa tema käsutuses. Ta on pannud Sind uskuma, et tal on õigus, sest Sa hakkasid teda usaldama läbi

"LOVEBOMBINGU" faasi ja panid kogu POWERI temale.


Need omadused, mida ta on maha teinud on tegelikult tema suurim oht. Ärata need omadused/ oskused endas uuesti Ellu! Usalda, et Sina ise tead, mis on SINU SUPERPOWER!


Sa oled tegelikult sisimas särav, edukas, õnnelik, vaba! Ära unusta seda! Näita seda maailmale!


Usalda iseennast! Siis on Su POWER SINU ENDA KÄES!


Osale online koolitusel, kus me teeme selle protsessi läbi. Juhendan Sind läbi minema tunnete kihtidest, et jõuda vabanemiseni.


Rega ennast juba täna! Kohtade arve on piiratud! Alateadvuse muutuse kohtumisele on oodatud väike grupp rahvast! Ootan Sind!


84 views0 comments

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page