top of page
Search

Insta kaunis naeratus võib peita valu

Me võime arvata, et kaunitarid IG ja sotsiaalmeedias on kogu aeg elanud õnnelikult, sest kauni viimistletud ja hoolitsetud naise välimus ei reeda märkigi kurbusest, kannatusest, ebakindlast tundest.Tihti on minu teraapia ruumis just nimelt modellid, imeilusad nuku välimusega naised need, kelle elu paistab väljastpoolt justkui unelm ning kelle kaaslaseks on "prints valgel hobusel". Ometigi on ideaalse naeratuse taga kurbus, depressioon, valu, kahetsus, ebakindlus, üksindus, pettumus. Valu surub meid kõiki ühel hetkel murduma ja elu muutma. Nii ka "idüllilist" elu elavatel iludustel, kes on ühel hetkel otsustanud muuta oma elu- tulla välja nurka surutud rollist, kus Sa pole saanud olla SINA ISE. Sa oled ennast paari suhtesse kaotanud ning avastanud, et oled elanud kellelegi teisele.

Lootus, et "prints valgel hobusel" Su päästab/toetab/annab, mida Sa vajad, on ühel hetkel olnud kaunitaride soovunelm, mis paraku puruneb, kuna sisemiselt pole naised saanud seda, mida nad lootsid- seda, mida muinasjutud on lubanud- MEES PÄÄSTAB!


Loo moraal on- keegi ei saa kedagi päästa! Me saame vastutada vaid iseenda õnne eest!

Kõige inspireerivam on näha nende naiste väekat muutust. Nad tõusevad kui fööniks tuhast!

See on hetk, kui nad on leidnud enda POWERI, VÄE ja TUGEVUSE taas ülesse, mis kunagi unarusse oli jäänud. Siis pole nad enam kellestki sõltuvad ega oota päästmist. Nad päästsid ennast ise! Seekord säravad nad päriselt! Nüüd on see sära toimunud läbi sisemise transformatsiooni- OLLA ISESEISEV POWERFUL NAINE teades, et neid pole vaja päästa.

Kõik naised, kes on mu teraapia ruumi tulnud murega, et on vaimselt vägivaldses suhtes või iseennast kaotanud, hakkavad särama päriselt, kui on ENDA TAAS ÜLES LEIDNUD.

Sellised suhted on tulnud meid õpetama ennast VÄÄRTUSTAMA naisena ja isiksusena. Seada ennast esikohale ning olla enda otsustes KINDLAMEELSED.

235 views0 comments

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page