top of page
Search

Väldi kontakti nartsissistiga.

Nartsissist on ääretult kaval. Ta on võimeline Sinuga manipuleerima, Sind petma ja Sind endale alistuma panema. Peale selle süüdistab ta lõpuks kõiges Sind ning selle süütunde ja võlts kahetsusega võitleb ta teie suhte tagasi, et seda siis jälle hävitada.


Ilmselt tunned Sa üksildust, paanikat, TRAUMAST tulenevat igatsust ja kaastunnet ning siis ei suuda Sa end takistada temaga jälle kontakti loomast.


Palun tea, et tema käitumine EI OLE Sinu süü. Usalda oma sisetunnet.


See on tavaline, et kontakt nartsissistiga katkestatakse korduvalt. Kuid kuidas oleks Sul võimalik täielikult eemalduda, eemale jääda ja alustada enda tervenemise teekonda.

Sa ei pea midagi selgitama, et lõpetada suhtlust temaga.


Tihti mõeldakase, et nartsissistile peab selgitusi jagama ja talle teada andma, et see on läbi. Kui Sa seda teed siis seejärel peaks kontakti temaga KOHE blokeerima ja katkestama. Kui Sa suhtlemist ei lõpeta, on oht, et ta ütleb Sulle midagi ,mis teeb nii haiget ja viib Sind selleni, et alustad enda kaitsmist ja õigustamist. Siis oled jälle tagasi lõksus.


Seda pead Sa iga hinna eest vältima! Kontakti puudumine on samm enesearmastusele lähemale . See tähendab: "Ma armastan ennast piisavalt, et päästa oma elu ja hing selle piinamise, laastamise ja hävingu eest."


Tegelikult tähendab see seda: „Ma lõpetan enda hävitamise.“

Blokeeri ja kustuta.


See on koht, kus Sa pead iseendale vastu astuma ja mitte jätma lahtiseid otsi. Kindlasti tuleb ette hetki, mil Sa mõtled „Huvitav, kas ta tunneb minust puudust...“

Tema blokeerimine ja kustutamine igast võimalikust kohast on suurim teene, mille Sa saad iseendale teha.


Lihtsalt kustuta!


Tema kaotamine Sinu elust.


Selleks, et teda paremini vältida, peaks piirama IGASUGUST kontakti temaga. Kui Sa oled otsustanud, et ei vaja seda inimest enam enda ellu ja Sinu missioon on terveneda ja luua enda elu, siis lõpeta tema jälgimine sotsiaalmeedias ja tema kohta uurimine tuttavate käest. Tema jälgimisel ja talle mõtlemisel ei ole mitte mingit eesmärki ega väärtust Sinu jaoks.


Blokeeri kindlasti kõik tema kontod, et Sa ei näeks, millega ta tegeleb. Samuti blokeeri teised temaga lähedalt seotud inimesed või katkesta nende sõprus.


Nartsissisti sõbrad, perekond ja lemmikloomad- Sul tuleb ka neist lahti öelda.


Tegelikud küsimused on järgmised: "Kas näed neid inimesi ikka, ilma et Sul oleks vaja temast vestelda?" ja "Kas oled mures selle pärast, millised uudised võivad nartsissistini jõuda?"


Ma tean, et võid olla samades suhtlusringkondades. Või on inimesed nartsissisti elust olnud Sinu elus juba aastaid ja teil on nende inimestega lähedased suhted. Võib-olla oled olnud nartsissisti laste või isegi nende lemmikloomadega väga lähedane.


Ma mõistan täielikult inimeste maha jätmise traumat, kuid mürgisest, nartsissistlikust suhtest lahkumisega kaasneb üldiselt palju kaotusi – nii praktiliselt kui ka isiklikult.


Sa pead olema valmis KAOTAMA KÕIK ennast hävitava, et VÕITA ENESEVÄÄRIKUS JA AUSTUS- sellest saab Su ELU uus algus.


320 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page