top of page
FullSizeRender 8.jpg

Teenused

Psühhoteraapia

Teraapia sobib hästi kui soovid oma ellu muutust ja vabaneda sisemistest takistustest, õppida tundma oma potentsiaali ja võimeid. 
Kui soovid suurendada oma elu kvaliteeti, soovid ellu rohkem rõõmu ja loomingulisust. 
Teraapias saad abi kui Sul on probleemid suhetega, traumad, hirmud, foobiad, elurõõmu puudumine, kroonilised pinged või valud kehas, seksuaalsed probleemid, sõltuvus, emotsioonide kõikumine, segadus. 

Nõustamine ja Teraapia Lahkuminekul

Lahkuminek on vaimselt raske ja kurnav igale inimesele. Omades selles protsessis toetust, toimub taastumine ja edasiminek kiiremini ning mis põhiline, teadlikumalt. 
Lahkuminekul võivad tekkida suuremad raskused kui oled olnud vaimselt vägivaldses suhtes, kogenud nartsissismi, kardad üksinda toime tulla või oled segaduses.
Kui lahkuminekus on osalised lapsed, saad lapsevanemana toetust, et säästa lapsi emotsionaalsest traumast. Samuti toetan suhtluse loomisel eks partneriga.

Eluterve Uue Elu loomine ja Tervenemine traumast loob aluse, et Sinu iga päev on teadlikum, täis rõõmu ning uue partneri valikul ei satuta samasse mustrisse. 

Noorte Nõustamine

Noortel on tänapäeva ühiskonnas suur surve ning varasemast enam vajavad usaldusisikut, kes aitaks teadvustada muresid ning aitaks suhtluses oma perega.

Sotsiaalmeedia ja maailmas toimuv ning mitte mõistetud olemise tunne võib viia noore segadusse, tekitada stressi, negatiivseid mõtteid, enesevigastamist, agressiivsust, endasse sulgumist, sõltuvusi, raskusi koolis ja motivatsiooni langust, madalat enesehinnangut, halbu suhteid peres jne.

Pakun noortele konfidentsiaalset tuge ning aitan leida enda tee.

Kursused

Viin läbi Vaimse Tervise kursuseid ja praktilisi töötube noortele.

Kursustel räägime läbi elulised situatsioonid - noor saab teadmised ja näpunäited, kuidas tulla toime raskemate olukordadega oma elus.

Noor õpib märkama oma tundeid ja saab eluterve nägemuse, kuidas me ise kujundame oma elu, saame ennast juhtida, muuta oma elu ja emotsioonide suunda.
Kursuste teemade hulka kuulub järgnev: stress, tunnetega toimetulek, negatiivne elustiil positiivseks, viime oma unistused täide!, eneseusaldus ja enesehinnang, viha ja agressiivsus ning sellega toimetulek, kaastunne ja empaatia, kontroll oma elu üle, liigsöömine, enesevigastamine, õnnetunde saavutamine, koolikiusamine, suhted eakaaslastega, sõltuvused ja nutisõltuvus, depressiivsus ja endasse sulgumine, toimetulek koolis ja motivatsioon, suhted vanematega ja õdede-vendadega.  

Minu Lähenemine

Olen lõpetanud Holistilise Regressiooni Terapeudi eriala Tallinna Holistika Instituudis, õppides aastatel 2013-2018. Holistilise psühhoteraapia õpe annab teoreetilised teadmised ja praktilised oskused - õpitakse mõistma ja juhtima inimese alateadvuse tasandil toimuvaid protsesse. 
Lisaks eelnevale olen end täiendanud järgmistes valdkondades: Eluterve Kärgpere, Piiride Seadmine, Vaikuse minutid ja Mindfulness, Meeskonna Motiveeritus ja Läbipõlemise Ennetamine, Toimetulek ning Tööstress.
Töötan terapeudina aastast 2015.

Holistiline Psühhoteraapia on terviklik ja võimas, toob kokku praktilised võtted ja teadmised kvantfüüsikast ning inimese energiasüsteemist ja keha-vaimu seostest.
Tervikuna läbi tehes võib see olla elumuutev kogemus!

Holistiline Psühhoteraapia hõlmab endas holistilisi rännakuid sisemaailma (klient on täielikult teadvusel, ei ole hüpnoos), milles klient leiab minevikust üles probleemide algpõhjused. Läbi rännaku on võimalik vabastada tunde- ja mõttemustrid, klient jõuab endale lähemale ja terveneb. Lisaks rännakule kasutan mitmeid tehnikaid nagu lapitöö, arengut toetav vestlus, kiire muutus jne.

Olen omandanud Noorsoo Töötaja kutse, tase 6, sh Noortelaagri Kasvataja-Juhataja koolitus, Noorte Juhendamine 2016-2017 jooksul. 
Lisaks eelnevale olen läbinud koolitused järgmistes teemades: Lapse seksuaalne areng, eakohane ja problemaatiline seksuaalkäitumine ning huvikooli pedagoogide roll laste seksuaalkasvatuses.
Noorsootöötajana ja Karjäärinõustajana töötasin "Noorte Tugila programmis" 2016-2021.

Leian noortega kiirelt kontakti ja mõistan ka kui noor eelistab suhelda interneti vahendusel. Oluline on, et noor tunneb end turvaliselt ja mugavalt. Noortega töötades leian aja, et kiirelt reageerida. 

Nõustamine ja Teraapia Lahkuminekul on valdkond, millele olen eraldi keskendunud.

Lahkuminek on igaühele emotsionaalselt raske protsess ja mida rohkem on osapooli või keerulisi suhteid, seda rohkem vajab inimene selles toetust.

Teadlik lahkumineku protsessi läbimine vajab terviklikku lähenemist, et vabaneda traumadest ja avastada uus mina!

6EDC7637-E0EA-48F9-B7C2-5C3A86C8C531.JPG
Minust
bottom of page