Teraapiast

Miks valida holistiline teraapia?

Kui Sa soovid...

  • oma ellu muutust ja mõnest probleemist vabanemist

  • elukvaliteedi kasvu, rohkem rõõmu ja loomingulisust,

  • et su intuitsioon sind su elus rohkem aitaks

  • tundma õppida oma potentsiaali, võimeid ja võimalusi.

Milline näeb välja teraapia seanss?

Holistilise regressiooniteraapia seansi ajast umbes kolmandiku terapeut ja klient vestlevad, kaks kolmandikku ajast lebab klient diivanil suletud silmadega ja keskendub oma sisemaailmale. Järk-järgult mõnusalt lõõgastudes jõuab klient une-eelsesse meditatiivsesse seisundisse, ent vestlus terapeudiga jätkub. Muutunud teadvusseisundis tajub inimene iseennast, oma keha ja sisemaailma hoopis teistmoodi. Aju töötab erinevalt, alateadvusele on vabam juurdepääs ja lihtsam on oma harjumuspäraseid “programme” avastada, mõista ning muuta. Teraapia lähtepunktiks on iga inimese enda sisemaailm, tema tõekspidamised, uskumused ja elusituatsioon. Seetõttu on teraapiaseansside sisu väga individuaalne.

probleemid suhetega, traumad, hirmud, foobiad, elurõõmu puudumine, kroonilised pinged või valud kehas, seksuaalsed probleemid, sõltuvusprobleemid

 

KASU ON SAANUD KA INIMESED, KES SOOVIVAD:

leida iseennast, oma elu mõtet või eesmärki, tundma õppida oma potentsiaali, võimeid ja võimalusi, parandada oma elukvaliteeti ja luua paremat kontakti oma südamega

Kellele see teraapia ei sobi?

Holistiline rännak toimub muutunud teadvusseisundis ning ei sobi seetõttu neile, kellel on probleeme vahetegemisega reaalse ja mittereaalse, mina ja mitte-mina vahel nii nagu skisofreenia ja teised psühhootilised häired.

Samal põhjusel ei sobi sellised sisemaailma rännakud narkootiliste ainete mõju all olevatele inimestele ning ägeda kriisi- või šokiseisundi puhul, kui inimene on kaotanud adekvaatse enesetaju.
Vastunäidustatud on see ka neile, kelle psüühikahäirete põhjuseks on ajukahjustused.

HOLISTILISES REGRESSIOONI-TERAAPIAS ON ABI SAANUD INIMESED, KELLEL ON: