top of page
Search

Ei, Sa ei pea olema täiuslik, et lubada ennast ARMASTADAARMASTUS. Mis on esimene asi, mis Sulle seda sõna kuuldes pähe tuleb? Kas see on rõõm ja intiimsus? Kas see on valu ja pettumus? Kas see on haavatavus? Nende küsimuste esitamisel on väga hea põhjus. See, mida Sa armastusena näed, on täpselt see, mida Sa enda suhetes koged.Kui näed suhteid, kui midagi keerulist, mis võtab Sinu kogu vabaduse, siis seda tüüpi suhteid Sa endale ka ligi tõmbad. Kui sa usud, et armastus on täis valu ja pettumisi, siis tead mida? Sa jõuad alati suhtesse, mis paneveb Sind kannatama.


Kui Sa aga näed armastust hea tundega, mis Sinu enesetunnet tõstab, siis kutsud enda ellu inimesi ja olukordi, mis tõestavad Sulle, et armastus on tõepoolest positiivne ja põnev.


See, millele Sa keskendud, seda Sa ka oma ellu lood.


Mingil elu etapil kogeme me kõik suhtlusi, mis on pannud meid raskeid tundeid tundma. On hetki, kui me kogeme maha jätmist, hüljatust ja pettume suhetes ja inimestes. Need kogemused jätavad kauakestva kahtluse ja usaldamatuse suhetesse.


Kõik kogemused kujundavad Sind ja panevad nägema maailma uuel viisil. Sul kujuneb rida uskumusi, mis määravad tegelikkuse, ilma et Sa ise märkaksid.


Pettumuse tunne paneb meid endasse tõmbuma, eemalduma ja seda raskem on luua avatuid ja usaldavaid suhteid. Kui me ei usalda ,siis me ka ei loo usaldavaid suhteid.


Selleks, et taas usaldada, on meil vaja aktsepteerida minevikku just sellisena nagu see on olnud. Isegi kui Sa vaatad minevikule tagasi ja pole enda otsustega rahul ega meeldinud iseendale, võid Sa minevikuga rahu teha, kui aktsepteerid, et minevik oli minevik ja Sa teed nüüd teistsuguseid otsuseid- Sa oled minevikust õppinud.


Seeläbi Sa ei pea ennast täielikult armastama ega arvama, et Sa pead ennast „ravima terveks“ selleks, et leida enda ellu usaldusväärne Sind armastav inimene.


Piisab, kui Sa lubad enda ellu armastust ja võtad vastu häid tundeid, hoolivust teise inimese poolt. Sa ei pea muutuma kellekski teiseks ega hakkama endas „ vigu parandama“ , et olla armastatud.


Sa võid võtta armastust vastu just sellisena nagu Sa oled. Sa oled piisav ja armastusväärne juba TÄNA. Pole olemas täiuslikku inimest ega täiuslikku suhet. On olemas iseennast aktsepteeriv suhe ning partnerlussuhe, kus Sa otsustad vastu võtta armastust.


Kõik algab otsusest. Otsusta juba täna aktsepteerida iseennast, enda minevikku just sellisena nagu see on ning luba ennast lihtsalt armastada. See on mõnus tunne.


424 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page