top of page
Search

Kas vanemlus on keeruline? Tule seminarile!


Grete Kald Teraapia logo mark


Kui kasvatad lapsi nartsissistiga- see üritus on Sulle! 

29.08 Tallinnas 

Juba sellel laupäeval! 

Valgus kiirgab läbi akna vanas raamatukogu saalis kus on tunda väärikust ja tarkust.

Kutsume teid osalema olulisel seminaril 29.08 Tallinnas, kus keskendume Eesti lapsesõbraliku menetluse standardite kujundamisele ja vanemluse keerukatele dünaamikatele.



Martin Lindpere raporti esitlus

Raport “Lastega seotud tsiviilkohtumenetlus: tähelepanekud, mõtted ja reformiettepanekud” analüüsib Eesti arengulõhet ja pakub välja 59 reformiettepanekut.


Avatud seadusraamat puidust textural laual sümboliseerimas teadmisi ja reforme.

59 Reformiettepanekut

Lindpere toob esile vajaduse lapsesõbraliku menetluse järele, tuginedes arenenud riikide õiguskultuurile.

Tasakaalus kivid rahuliku veekogu ääres peegeldamas hingerahu ja tasakaalu leidmist.

Vanemavaenulikkus

Oluline osa raportist käsitleb alusetu vanemavaenulikkuse teemat ja teaduslikke praktikaid selle lahendamiseks.


Grupiteraapia: Vanemlus nartsissistiga

Päeva teises osas toimub süvitsi minev grupiteraapia, mis on suunatud vanematele, kes puutuvad kokku nartsissistliku dünaamikaga pereelus. See on turvaline koht kogemuste jagamiseks ja toetuse leidmiseks.



Osalemine ja panus

Palun Sul anda enda panus selleks ja järgnevateks üritusteks, mis aitavad Sul turvalisemalt ja tasakaalukamalt oma lapsi nartsissistiga üles kasvatada. See on võimatu missioon aga samas riik seda soosib, meil ei jää muud üle.

Üritusest osavõtt toimub annetuse alusel, mis toetab Teraapiakeskuse jätkusuutlikku tegevust.


 
 
 

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

Liitu uudiskirjaga

SINU ELUMUUTEV KOGEMUS VÕIB ALATA SIIN

© 2021 by Grete Kald, Terapeut ja Perelepitaja

Aitäh!

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page